کتاب پر فروش هفته


.
دسته: منتشر شده
منتشر شده در 16 مرداد 1395 بازدید: 3381
پرینت

انتشارات آهنگ قلم پسر ششصد ساله به قلم میلاد پرنیانی را منتشر و در اختیار علاقمندان فلسفه قرار داد. این اثر داستانی به بررسی تاریخ فلسفه اسلامی می پردازد. میلاد پرنیانی در این اثر با زبانی ساده تاریخ غنی فلسفه اسلامی را در قالب داستانی با شخصیت های گوناگون برای خواننده تعریف می کند. انتشارات آهنگ قلم این اثر را به تمامی دوستداران فلسفه در رده های سنی گوناگون که روایتی ساده برای برقراری ارتباط با معنای پیچیده فلسفه نیاز دارند پیشنهاد می کند. این اثر در قطع رقعی با تیراژ 1000 نسخه به بازار نشر عرضه شده است.

 
دسته: منتشر شده
منتشر شده در 09 دی 1394 بازدید: 7484
پرینت

کتاب غذا در قران، تألیف مهندس مصطفی بیان (کارشناس علوم و صنایع غذایی) و با مقدمه و تحت نظارت دکتر علیرضا بیان (دکتر داروساز)،  توسط انتشارات آهنگ قلم تجدید چاپ شد. این اثر به صورت طبقه بندی شده به بررسی آثار مختلف انواع غذا و میوه با نگاهی به آیات و روایات قرآنی و همراه با آمار دقیق تغذیه ای در اختیار علاقمندان قرار میدهد. چاپ اول این اثر مورد استقبال بسیار علاقمندان قرار گرفته است.

 
دسته: منتشر شده
منتشر شده در 16 مرداد 1395 بازدید: 3509
پرینت

انتشارات آهنگ قلم فوکو به زبان ساده را منتشر کرد. این اثر دانشگاهی به قلم توانای سرکار خانم روشنک فضلی در قطع وزیری و با تیراژ 1000 نسخه منتشر گردیده است. این اثر به بررسی عقاید و آرای فوکو این اندیشمند شهیر فرانسوی پرداخته و با قلمی روان آثار این نویسنده را نقد و به علاقمندان فلسفه معرفی می نماید.

 

 

 
دسته: منتشر شده
منتشر شده در 08 دی 1394 بازدید: 7877
پرینت

از مجموعه آثار داستانی آقای دکتر مجید میرزاوزیری چاپ سوم کتاب مثلث و چاپ دوم روزی که صداها را دیدم انتشار یافت. این دو اثر هم اکنون در اختیار علاقمندان آثار دکتر مجید میرزاوزیری قرار گرفته است. می توانید این آثار را از طریق اینترنت و با مراجعه به صفحه فروشگاه آهنگ قلم به آدرس www.ketab.ir/ahangeghalam  یا در مشهد با مراجعه به مجتمع فرهنگی گلستان کتاب پلاک 14 کتابکده نارنگی تهیه فرمایید.

 
دسته: منتشر شده
منتشر شده در 09 دی 1394 بازدید: 7478
پرینت

انتشارات آهنگ قلم کتاب جدیدی از نویسنده داستان های علمی_تخیلی، مهندس ایرج فاضل بخششی را منتشر کرد. این داستان علمی_تخیلی که "سفر به سیاره ترا" نام دارد، 140 صفحه و در قطع رقعی می باشد. نشر آهنگ قلم پیش از این نیز چهار اثر دیگر از این نویسنده را به چاپ رسانیده است که عبارتند از: بیمار اتاق 320، فرزندان خورشید، معدن رود زرد و آقای نسل چهار و داستانهای دیگر.

 
دسته: منتشر شده
منتشر شده در 24 تیر 1393 بازدید: 11317
پرینت

دیوان اشعار استاد احمد شهنا برای اولین بار و با گردآوری نوه استاد شهنا و تصحیح استاد افضلی منتشر شد.این دیوان بسیاری از اشعار قدیم و جدید استاد شهنا را در خود گنجانده است.

مطالعه بیشتر...
 
دسته: منتشر شده
منتشر شده در 09 دی 1394 بازدید: 7578
پرینت

یکی دیگر از آثار انتشارات آهنگ قلم در زمینه مدیریت با عنوان مبانی سازمان و مدیریت، که توسط دکتر محمدرضا ذبیحی و دکتر حمید عرفانیان خان زاده تألیف شده است، به چاپ سوم رسید این اثر دانشگاهی برای اولین بار در سال 1390 منتشر گردیده است.

 
طراحی سایت توسط پارسیان