کتاب پر فروش هفته


.
دسته: آرشیو
منتشر شده در 27 تیر 1393 بازدید: 8262
پرینت

به گزارش خبرگزاری از خراسان رضوی، جلد چهارم تاریخ لشکر خراسان با حضور علی‌اصغر رشید، معاون سیاسی ـ امنیتی استانداری خراسان رضوی، حسن موحدیان، فرماندار مشهد، سردار بهمن امیری‌مقدم، فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی و سردار امیرسرتیپ دوم علی جهانشاهی، فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران در شمال شرق کشور روز گذشته، 29 فروردین‌ در مشهد رونمایی شد.

رامین رامین‌نژاد، نویسنده مجموعه چهار جلدی تاریخ لشکر خراسان در حاشیه رونمایی از جلد چهارم این کتاب در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما با اشاره به این مطلب که این مجموعه چهار جلدی بیانگر تاریخ 400 ساله لشکر خراسان است، اظهار کرد: جلد اول این کتاب از صفویه تا انقلاب اسلامی ایران را نشان می‌دهد و جلد دوم به فصل‌های حماسه لشکر 77 در دفاع مقدس اشاره می‌کند که در سال‌ 1391 منتشر شده است.

نویسنده مجموعه چهار جلدی تاریخ لشکر خراسان ادامه داد: جلد سوم این مجموعه گزیده دو هزار عکس از لشکر خراسان بوده که در سال 1391 منتشر و جلد چهارم آن گزیده اسناد تاریخی است که در 200 صفحه به چاپ رسیده است.

وی اظهار کرد: برخی اسناد تاریخی که در جلد چهارم تاریخ لشکر خراسان وجود دارد، برای نخستین بار منتشر شده و نشان می‌دهد لشکر خراسان طی قدمت 400 ساله خود چه فراز و فرودهایی داشته است.

طراحی سایت توسط پارسیان